Логотип компанії ЦІЛЬ

Ціль - працевлаштування за кордоном.


Представництво китайської компанії оголошує про програму для тих, хто бажає працювати вчителем англійської мови в Китаї.

Опис вакансії:
Для роботи в дитячих садках, навчальних центрах та освітніх установах Китаю з дітьми та студентами віком від 3 до 20 років потрібні вчителі англійської мови. Робота в різних вікових групах, при роботі надається допомога китайського асистента.
25 робочих годин на тиждень (з понеділка по п’ятницю, субота, неділя і державні свята - вихідні).
Заробітна плата – 1000-1500 доларів США (залежно від рівня знання мови). Понаднормові години оплачуються додатково. Крім того, є можливість проведення приватних уроків. Вартість одного приватного заняття – приблизно 25 доларів США.
Проживання – безкоштовне (або грошова компенсація житла), кожен вчитель забезпечується окремим умебльованим житлом з кухнею та санвузлом.
Харчування в робочі дні безкоштовне.
Медичне страхування – безкоштовне.
2 рази на тиждень безкоштовні заняття з китайської мови (при бажанні).
Освітні заклади забезпечують навчальною літературою та іншими засобами.
Термін контракту – 12 місяців. Після завершення контракту роботодавець організовує Сертифікат TESOL (дає можливість офіційного працевлаштування за кордоном) та забезпечує безкоштовним авіаквитком в зворотну сторону або можливість продовження контракту.
Роботодавець забезпечує допомогу в оформленні необхідних документів, візову підтримку, підбір і викуп авіаквитків, зустріч в аеропорту, інформаційну підтримку протягом всього перебування в Китаї. Після приїзду в Китай з кожним вчителем укладається окрема угода, оформляється офіційний дозвіл на проживання, медичне страхування. Також протягом тижня проводяться підготовчі курси.


У нашій компанії зараз розміщені такі вакансії:

    Усі вакансії компанії «ЦІЛь» на Work.ua    ©ПП "ЦІЛЬ" 2011-2017р.